Česká rumová aukce
Pokračováním potvrzujete, že jste starší 18 let
Vstoupit na web
Aukce skončila 29. 5. 2022 20:00:00

Plantation Jamaica 2002 & 2005 2×0,7l + taška a sklo

3 795,00 Kč
Cena dopravy: 399,00 Kč (není započteno v aktuální ceně)


Vyhrál jste tuto aukci? Pro zaplacení se přihlašte.

Značka Plantation
Země Jamajka
Velikost láhve 0,7 l
Vady Ne
Kolek IT

Plantation Rum Vintage Edt. Jamaica 2002 42% má nádhernou mahagonovou barvu a intenzivní chuť. Ve vůni vystupují tóny ananasu, flambované mango, hřebíček a muškátový oříšek. V chuti dominuje cukrová třtina a ovoce. Unikátní procházku téměř celým Karibikem nabízí kolekce rumů Plantation Vintage či Millessime tvoří kolekci toho nejlepšího z celého Karibiku. Ucelenému konceptu pečlivého výběru limitovaných šarží se věnuje společnost Maison Ferrand, která je typická svou průkopnickou metodou dvojitého staření. Rum je po mnoha letech zrání v karibských destinacích transportován do srdce regionu Cognacu, kde pod pečlivým dohledem erudovaných sklepmistrů dozrává v sudech po nejlepších cognacích. Vznikají tak unikátní sběratelské edice, se kterými se můžeme čas od času setkat ve špičkových barech či na odborných seminářích - to, že uspěly na mnoha prestižních světových soutěžích, jen potvrzuje jejich kvalitu. Plantation Rum Vintage Jamaica 2002 už svou mahagonovou barvou naznačuje intenzitu chutí a vůní čekajících na vás v láhvi. Z pestré škály aromat vystupuje ananas, flambované mango, ale i hřebíček či muškátový oříšek. Na patře tuto vzácnou komplexnost doprovodí náznak čerstvé cukrové třtiny. Rum pro opravdové gurmány. Dražená láhev je již běžně nedostupná, což její atraktivitu a hodnotu jen navyšuje.

Plantation Rum Vintage Edt. Jamaica 2005 45,2% Unikátní ročníkový rum vytvořený jako blend ze dvou různých distilérek – Long Pond a Clarendon, obohacený o dva druhy zrání na sudu. Nejprve zraje 12 let v sudech po bourbonu na Jamajce, aby se v závěru přesunul do Francie, kde v dubovém sudu odpočívá další minimálně 1 rok. Zaujme na první přivonění svým opojným aroma po zralém ovoci exotickém ovoci, přezrálých banánech a vanilce s dotekem dřeva. Chuť je intenzivní, bohatá a dlouhá, s tóny broskví, švestek, a pražených vlašských ořechů s vanilkovo-dřevitým závěrem. Jamajský rum. Vůně intenzivní, zralé ovoce, přezrálé banány. Chuť plná, hořkosladká, tóny broskve a ořechů.I tento ročník je již těžko dostupný a cena neustále roste nahoru..

V aukci se draží láhev Jamaica 2005 včetně boxu, Jamaica 2002-holá láhev, plážová taška Plantation a dvě orig. skleničky Plantation.

Zatím nikdo nepřihodil.

Podobné aukce

Nadcházející aukce
Velier Royal Navy Very Old Caribbean Blend 57.18% 700ml
5 990,00 Kč
2 sledují
Nadcházející aukce
Rhum Rhum Liberation 2020 - obě verze
11 990,00 Kč
Nadcházející aukce
Vieux Sajous First Release + Second Release
5 990,00 Kč
2 sledují