Česká rumová aukce
Pokračováním potvrzujete, že jste starší 18 let
Vstoupit na web
Aukce skončila 1. 5. 2022 20:00:00

Macallan Edition No.6 0,75L

6 295,00 Kč
Cena dopravy: 399,00 Kč (není započteno v aktuální ceně)
1 příhoz
1 sleduje


Vyhrál jste tuto aukci? Pro zaplacení se přihlašte.

Značka Ostatní
Země Velká Británie
Síla 48,0 %
Velikost láhve 0,75 l
Vady Ne
Kolek Bez kolku

Macallan Edition No. 6 je poslední vydání série The Macallan Edition a je jedinečnou oslavou ikonické řeky Spey, která protéká srdcem The Macallan Estate. Whisky byla stařena pod dohledem Stevena Bremnera v 5 různých typech dubových sudů. Výsledkem je kvalitní, chutná a velmi známá whisky, po které touží téměř celý svět. Každá whisky z The Macallan Edition je nezapomenutelný zážitek. A nejspíš není třeba dodávat, že kompletní kolekce bude jednou znamenat vysoce ceněnou investici. Popis: Noviny The Times kdysi nazvaly Macallan „Rolls Royce mezi sladovými whisky“. Měly samozřejmě pravdu. Snad každý kousek, který skotská palírna s historií sahající do roku 1824 vypustí do světa, stojí za hřích. A pro limitované série jako The Macallan Edition No. 1–6 to platí dvojnásob.

Macallan Edition No. 6 vzdává hold krásné krajině, která se rozprostírá kolem lihovaru a skladů. Zejména pulzující řece Spey kroutící se po okolí. Výrobce whisky Steven Bremmer čerpal inspiraci právě z právě z příběhů řeky a okolní krajiny. Americké a evropské dubové sudy zvolil pro vytvoření unikátního chuťového profilu, lákavé mosazné přírodní barvy a hluboké chuti.

Macallan Edition No. 6 je velmi povedená whisky, kterou rozhodně ocení sběratelé i investoři. Zejména v případě zkompletování celé série.

Datum a čas Uživatel Příhoz Cena aukce
1. 5. 2022 19:01:20 l....................m 300,00 Kč 6 295,00 Kč

Podobné aukce