Česká rumová aukce
Pokračováním potvrzujete, že jste starší 18 let
Vstoupit na web
Aukce skončila 3. 4. 2022 20:00:00

Don Papa Baroko (tuba) & Masskara 2× 0,7l 40% + sklenice a taška

3 800,00 Kč
Cena dopravy: 399,00 Kč (není započteno v aktuální ceně)


Vyhrál jste tuto aukci? Pro zaplacení se přihlašte.

Značka Don Papa
Země Filipíny
Velikost láhve 0,7 l
Kolek CZ

V současné době sběratelsky velmi působivý a vyhledávaný set dvojce filipínských rumů, vydaných v limitovaných edicích, nabízen s CZ kolky společně s dárkovou tubou BAROKO, ORIGINÁL sklenicí DON PAPA a ORIGINÁL taškou DON PAPA.

* Don Papa Baroko * Limitované série filipínské značky Don Papa jsou velkým lákadlem pro všechny vyznavače i sběratele artiklů právě této značky. Nová letní limitka je stejně jako její předchůdce Masskara primárně určená pro francouzský trh. A stejně jako Masskara i Baroko se nakonec dostala do Čech ve velmi omezeném množství, po kterém se dost pravděpodobně zapráší stejně rychle. Etiketa téhle limitky je vyvedená v tlumených barvách s výrazným akcentem zelené, kterou často zahlédnete v barokních interiérech. A v duchu baroka se nese i samotný rum. Je výrazně aromatický, voňavý, pompézní. Na patře je kulatý jako andělíčci na stropních malbách, s bohatým aromatem vanilky, kandovaného ovoce, medu a citrusů, zejména pomerančů. K tomu všemu se z povzdálí přidávají tóny dřeva amerického bílého dubu. Závěr je středně dlouhý a dokonale jemný.

* Don Papa Masskara * Tahle záležitost potěší spíše milovníky sladkých rumů a rumových elixírů. Kromě tříletých rumů vyráběných kotlíkovou destilací v ní najdete také tři lokální suroviny – med z kanlaonského lesa na ostrově Negros, šťávu z lokálního křížence kumkvatu a citrusu – kalamondinu, a pálivé chilli papričky odrůdy Siling labuyo. Výsledkem tohoto spojení je temně jantarová barva, výrazná medová vůně s lehkým náznakem citrusů a především parádní chuť. Medovou sladkost doplňují tóny citrusů a kandovaného ovoce, aby se v závěru přidalo příjemně pikantní štípnutí chilli. Masskara je divoká party plná barev. Pro filipínce je zároveň poctou tomuto tradičnímu festivalu.

Zatím nikdo nepřihodil.

Podobné aukce

Nadcházející aukce
Don Papa limitovaná edice Pass. to the land of sugar
3 499,00 Kč
1 sleduje
Nadcházející aukce
Don Papa Etui Eglusha
13 000,00 Kč
4 sledují