Česká rumová aukce
Pokračováním potvrzujete, že jste starší 18 let
Vstoupit na web
Aukce skončila 16. 1. 2022 20:00:00

Don Papa Baroko (tuba) & Masskara 2× 0,7l 40% + sklenice a taška

3 800,00 Kč
Cena dopravy: 399,00 Kč (není započteno v aktuální ceně)
2 sledují


Vyhrál jste tuto aukci? Pro zaplacení se přihlašte.

Značka Don Papa
Stáří 3 roky
Destilérie Chat Noir Co. Inc.
Země Filipíny
Síla 40,0 %
Velikost láhve 0,7 l
Kolek CZ

V současné době sběratelsky velmi působivý a vyhledávaný set dvojce filipínských rumů, vydaných v limitovaných edicích, nabízen s CZ kolky společně s dárkovou tubou BAROKO, ORIGINÁL sklenicí DON PAPA a ORIGINÁL taškou DON PAPA.

* Don Papa Baroko * Limitované série filipínské značky Don Papa jsou velkým lákadlem pro všechny vyznavače i sběratele artiklů právě této značky. Nová letní limitka je stejně jako její předchůdce Masskara primárně určená pro francouzský trh. A stejně jako Masskara i Baroko se nakonec dostala do Čech ve velmi omezeném množství, po kterém se dost pravděpodobně zapráší stejně rychle. Etiketa téhle limitky je vyvedená v tlumených barvách s výrazným akcentem zelené, kterou často zahlédnete v barokních interiérech. A v duchu baroka se nese i samotný rum. Je výrazně aromatický, voňavý, pompézní. Na patře je kulatý jako andělíčci na stropních malbách, s bohatým aromatem vanilky, kandovaného ovoce, medu a citrusů, zejména pomerančů. K tomu všemu se z povzdálí přidávají tóny dřeva amerického bílého dubu. Závěr je středně dlouhý a dokonale jemný.

* Don Papa Masskara * Tahle záležitost potěší spíše milovníky sladkých rumů a rumových elixírů. Kromě tříletých rumů vyráběných kotlíkovou destilací v ní najdete také tři lokální suroviny – med z kanlaonského lesa na ostrově Negros, šťávu z lokálního křížence kumkvatu a citrusu – kalamondinu, a pálivé chilli papričky odrůdy Siling labuyo. Výsledkem tohoto spojení je temně jantarová barva, výrazná medová vůně s lehkým náznakem citrusů a především parádní chuť. Medovou sladkost doplňují tóny citrusů a kandovaného ovoce, aby se v závěru přidalo příjemně pikantní štípnutí chilli. Masskara je divoká party plná barev. Pro filipínce je zároveň poctou tomuto tradičnímu festivalu.

Zatím nikdo nepřihodil.

Podobné aukce

Nadcházející aukce - minimální cena nesplněna
Pouze tuba bez rumu - Don Papa Sevillana
1 000,00 Kč
2 sledují
Nadcházející aukce
Don Papa Port Cask 0,7l
4 000,00 Kč
1 sleduje
Nadcházející aukce
Don Papa 10 Y.O.
1 750,00 Kč
2 sledují
Nadcházející aukce
DON PAPA RYE CASK
2 500,00 Kč